Drony dokážou sehrát úchvatné představení na noční obloze

Drony jsou úžasnou technologií, která pomáhá v mnoha oborech. Drony využívají záchranáři, mnoho společností s jejich pomocí rozváží jídlo a zboží, monitorují se s jejich pomocí různé oblasti, natáčí se s nimi filmy a videa, ale také dokážou posloužit k vytvoření úchvatného představení. Celé roje synchronizovaných a osvětlených dronů se využívají k vytvoření ohromující světelné show na noční obloze, která může zářit všemi barvami a ukázat lidem něco, co ještě neviděli.

Jaké možnosti dronové show přináší

Osvětlené drony mohou na nebi udělat doslova nebeský balet. Mohou se promenádovat, měnit barvy a různě se zhasínat a zase rozsvěcet. Mohou vytvořit na obloze jakékoliv 2D i 3D objekty, které se mohou pohybovat. Bez problémů mohou vytvořit jakékoliv nápisy, objekty, loga, postavy, zvířata i věci. Může jít o pohyblivé animace i objekty měnící tvary.

Celé představení může být tiché, ale také doprovázené hudbou a speciálními efekty, jako jsou světla a lasery. Dronová show se programuje na míru podle akce, pro kterou je určena. V České republice a na Slovensku vám taková představení zajistí firma MAGIC DRONES.

Ta vám vytvoří show na míru podle vašich představ, programátoři drony naprogramují, aby se pohybovaly podle předem domluveného scénáře. Drony se mohou vznášet ve výšce až 120 metrů a show je viditelná i ze vzdálenosti jednoho kilometru. Při představení může být využito až 1000 dronů. Takové show se hodí na jakékoliv akce, může jít třeba o městské slavnosti, firemní akce, sportovní události, akce pro děti, oslavy nového roku, hudební festivaly, soukromé oslavy a cokoliv dalšího. Na rozdíl od ohňostrojů drony neznečišťují ovzduší, neplaší zvířata a nepředstavují riziko požáru. Jde o fascinující představení, které každého ohromí a pokud ho chcete i na své akci, kontaktujte firmu na jejich webových stránkách Magicdrones.cz.