MMA OKTAGON a nejlepší SHOW 2023

Obliba MMA je na vzestupu. Fascinace bojovým uměním a kombinací jednotlivých stylů tu byla od pradávna. V posledních letech dostává v kultivované a řízené režii novou tvář v podobě MMA OKTAGON. Jedná se o Česko-slovenský projekt. Světoví zápasníci mají své fanoušky napříč všemi generacemi po celém světě. Můžete jim fandit osobně nebo doma z gauče díky PPV v rámci OKTAGON.TV.

MMA OKTAGON je inspirací pro všechny

Současná mladá generace se často potýká se závislostmi na sociálních sítích, těžko hledá své místo v životě a smysluplné využití volného času. OKTAGON je ideální možností najít sebe sama, svůj vlastní řád v životě a zacílit se na to, co člověka skutečně zajímá. A zdaleka to nemusí být pouze samotné zápasy. Co může dát OKTAGON vám i vašim dětem?

Tréninky MMA a vlastně i celý svět, který utváří samotný OKTAGON, pomáhá nacítit život postavený na vlastních cílech, disciplíně, touze a odhodlání jít si za svým. Nezáleží, jestli se vy nebo vaše děti vidíte v kleci v roli zápasníka nebo si ze zápasů odnesete “jen” inspiraci a budete se věnovat studiu, hře na hudební nástroj nebo se vrhnete do podnikání a vaším cílem bude první milion na účtě.

MMA OKTAGON učí děti fungovat v kolektivu

MMA, i když se může na první pohled jevit jako brutální sport, je více než čím jiným plný klidné mysli, koncentrace a pokory. Vůči sobě, vlastnímu tělu i druhému zápasníkovi, který se na chvíli stává protivníkem. Tím jsou zápasy vhodné i pro mladší generace. Možná z vašich dětí nebude další Patrik Kincl nebo Karlos Vémola, ale naučí se, co je to týmový duch a vztah k lidem, kteří mohou v ringu stát proti nim. To jim pomůže fungovat ve školním a později i pracovním kolektivu. Správný směr může ukázat i vám, rodičům, kteří možná nastupujete do nové práce nebo se učíte spolupracovat se svými zaměstnanci.

Jaké turnaje nabídne OKTAGON 2023?

Fanoušci MMA se mohou v letošním roce těšit na řadu zajímavých večerů plných té nejlepší MMA SHOW tvořené zvučnými jmény. Které to jsou?

OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem (18.11. 2023) – OKTAGON už v minulosti navštívil města Frankfurt, Mnichov a Oberhausen. Teď je na řadě milionová kosmopolitní metropole Kolín nad Rýnem. Vyprodáme ji?

OKTAGON 50 Ostrava (9. 12. 2023) – OKTAGON jsme letos v Ostravě už uspořádali. Výsledek? Perfektní publikum. Jsme rádi, že se vracíme.rekord?

OKTAGON 51 Praha (29.12. 2023) – zakončení letošního roku? Jedině finále evropské MMA ligy mistrů. Nezmeškejte ani vteřinu. Mimo hlavního titulového taháku o který se postarají Kincl s Čepem tu pro Vás máme další lahůdku! Odvěká rivalita dojde v O2 aréně ke svému vyvrcholení – matador a největší hvězda Oktagonu Karlos Vémola poměří síly s Pirátem Krištofičem!

Máte už koupené lístky? Nákup neodkládejte. Některé turnaje se v minulých letech vyprodaly během několika dnů. Záleží jen na Vás, kolik turnajů navštívíte, ale jedno vám můžeme slíbit už teď. Každý z nich bude stát za to.