Prodej a pronájem dopravního značení

Dopravní značení lemuje každou komunikaci a jeho důležitost už si mnoho řidičů už ani neuvědomuje. Ještě než se jakákoliv značka umístí na své místo, jde o určitý byrokratický proces, ale hravě ho umí vyřešit specializovaná firma, která se dopravním značením zabývá. Ať už je vaším cílem dopravní značení Praha nebo značení v jakémkoliv jiném regionu, můžete se obrátit na zkušenou společnost TOP Znak s.r.o.

Co vám specialista na dopravní značení zajistí?

Jednou ze služeb společnosti je krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravního značení. Pronájem je vhodný v případech, kdy jde o dočasné umístění značení, jako jsou rekonstrukce vozovky a různé opravy. K dispozici vám je veškeré SDZ, plastové směrové desky Z4, leitboye Z5, přechodové VDZ, plastové nebo kovové zábrany Z2, přechodové lávky pro pěší, dopravní kužely, světelná signalizace a plastová svodidla plněná vodou. Společnost dopravní značení dopraví na místo, nainstaluje ho podle projektu DIO, bude ho každý den kontrolovat a udržovat v provozuschopném stavu. Poté ho také demontuje a uvede vozovku do původního stavu. Společnost zajišťuje také prodej dopravního značení. Zahrnuje dopravní značky, dopravní zařízení, dopravní zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací a vodící pruhy a příslušenství a komponenty. Prodej lze realizovat skrze eshop, který má společnost na svých webových stránkách.

Mezi služby patří také aplikace dopravního značení, která je prováděna buď ručně nebo strojně. Rovněž společnost navrhuje a projektuje DIO, neboli Projekt dopravně inženýrského opatření. Nabízí se vám také možnost pronájmu pracovní plošiny MP16 na podvozku Iveco. Zajímá vás více informací nebo byste chtěli společnost kontaktovat? Navštivte její web https://www.topznak.cz, kde naleznete nejen všechny potřebné informace, ale také ukázku referencí.