Široké lamely na stěnu představují moderní řešení interiéru

Široké lamely na stěnu představují módní řešení pro jakýkoli stylový pokoj. Společnost Drdlík nabízí lamelové obklady v matné úpravě, která je velice poutavá a kromě toho se snadno udržuje.

Jaké výhody nabízejí široké lamely?

Jedná se o moderní a estetické lamely. Jsou vytvořené z MDF profilu a dýhy beze spár. Jedná se o 100% přírodní materiály, které nemusíte následně lakovat. Na první pohled zaujmou barevné a kresbové variace přírodního dřeva. Jejich instalace je velmi rychlá, snadná a levnější, než malování zdí. Stěny nemusíte finálně nijak upravovat. Montáž provedete bez vrtání. Po objednání vám dorazí produkt, který je finální, nevyžaduje žádné další úpravy. Má velmi moderní design, který je vhodný do jakéhokoli typu interiéru. Po instalaci lamel se okamžitě zlepší i akustika celého interiéru. Potřebujete-li lamely nějak upravit, snadno je oříznete. Na okrajích nenaleznete žádné spoje.

Nabídka společnosti Drdlík

Mezi nejvíce prodávané produkty společnosti patří lamely široké – dubová dýha a lamely široké – dub černý. Kromě těchto lamel naleznete v nabídce i další typy nebo produkty. Rozhodně stojí za zmínku dřevěné obklady a obklady z dalších druhů materiálů, střešní krytiny dřevěné nebo plastové, dřevěné lustry nebo zahradní nábytek. Pořídit si můžete také zahradní dekorace nebo domky.

Zaregistrujete-li se na webu do věrnostního programu, můžete čerpat slevy na další nákupy. Registrace je bezplatná a umožní vám využívat bonusy a výhody za nákupy. Dík věrnostnímu programu můžete získat slevu již na druhý nákup. Díky registraci také již znovu nemusíte vyplňovat žádné údaje. Objednávka tak bude rychleji připravená. Jakmile se, po registraci, přihlásíte do svého účtu, hned znáte aktuální ceny i výše slev.