Video ženy, která se mazlí s obrovskými krajtami, šokuje internet

Videa hadů a krajt plazících se po silnici nebo budovách často šokují uživatele sociálních sítí. Někteří z těchto plazů jsou obrovské velikosti a patří mezi nejjedovatější na světě. Když tedy žena na Instagramu sdílela klip, jak se mazlí s krajtou, pobavilo to podstatnou část uživatelů platformy. Share by the handle The Reptile Zoo, 10sekundový klip ukazuje ženu sedící v hadí jámě se dvěma velkými krajtami – jednou z nich je žlutá.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Reptile Zoo (@thereptilezoo)

Ošetřovatel se snaží chytit plazy, kteří jsou viděni utíkat z výběhu. Doprovodný titulek říká, že účelem nahrávání klipu je „udělat rychlé vzdělávací video“ o hadech.

„Jak se dalo čekat, tihle chlapi dokážou být tak nepředvídatelní! To je v pořádku! Lol. Co můžete čekat od hadů,“ stálo dále v titulku.

Klip byl zveřejněn před dvěma dny a od té doby nashromáždil více než dva miliony zhlédnutí a více než 14 000 lajků. Uživatelé Instagramu byli šokováni a ohromeni zároveň.

„Ach můj, pro mě je to palivo pro noční můru. Statečná žena,“ komentoval jeden uživatel. „Myslím, že tahle dívka je blázen, protože žádný rozumný člověk by neudělal to, co ona,“ řekl další.

„Jsi můj hrdina,“ řekl třetí uživatel. Někteří z nich chtěli znát lokalitu a jestli s ní budou smět vstoupit do jámy.