Call centrum, které Vám ušetří spoustu času

V dnešní době si asi jen málokdo dokáže představit život bez telefonování. Pro mnohé je součástí jejich práce. Zamysleli jste se však někdy nad tím, kolik času vlastně strávíte sjednáváním schůzek, domlouváním obchodů nebo obtelefonováním Vašich zákazníků? Jistě jde o nezanedbatelnou část Vašeho pracovního dne. Naše call centrum tyto povinnosti dokáže hravě vyřešit za Vás!

Naše nabízené služby

Mezi služby call centra patří sjednávání schůzek s klienty, a to přesně podle Vašich časových možností. Naši proškolení pracovníci Vám zajistí jak aktivní, tak i pasivní komunikaci se zákazníky. Díky vlastní propracované databázi zajistíme akvizici klientů, kteří s Vámi již někdy spolupracovali či dosud spolupracují. Zvládneme pro Vás zajistit také nové leady. Nemusíte tak trávit Váš drahocenný čas zdlouhavými telefonáty a máte díky tomu možnost naplno se věnovat svému businessu. Kromě služeb call centra zajistíme také administrativu a backoffice, náhradní plnění či skladování i retail management.

Propracovaná databáze

Naše společnost se pyšní jednou z nejlépe propracovaných databází v republice. Díky ní je pro nás generování leadů opravdovou hračkou. Funguje to tak, že v databázi najdeme kontakt na potenciálního klienta, následně ho za Vás oslovíme a předáme Vám na něj kontakt. Případně se společně domluvíme a s klientem Vám rovnou zprostředkujeme schůzku. Lidé, kteří pracují pro naše call centrum jsou opravdoví odborníci, kteří prochází pravidelným školením. Kromě komunikace s Vašimi stávajícími zákazníky je jejich prací také akvizice nových klientů formou telefonních hovorů, protože jen tímto způsobem se dozvíte informace o zákaznících. Můžete mít propracovanou internetovou reklamu, která však není tolik osobní, jako když klientovi zavolá někdo z našeho týmu a přistupuje ke každému individuálně.

Výhody pro Vás

Naše externí call centrum pro Vás zajistí služby, na které byste museli zaměstnávat sekretářku nebo asistentku. Při jeho využití nepotřebujete prostory ani vybavení pro zaměstnance, který by u Vás ve firmě nebo kanceláři tyto úkony vykonával. Jsme typ outsourcing call centra, tedy na základě smlouvy s Vámi si rozdělíme zadané úkoly. Vy nebudete další prací zatěžovat své stávající zaměstnance, místo toho zprostředkovaně zajistíte práci osobám se zdravotním postižením, které jsou též součástí našeho týmu. Stejně tak k nám patří i virtuální asistentka. Její výhodou je, že nikdy nebude na dovolené, její přítomnost neohrozí nemoc a nebude ani na mateřské. Můžete s ní tedy kdykoliv počítat a obrátit se na ni.