Pronájem kontejnerů vám zajistí prostory pro širokou škálu využití

Už jste slyšeli o pronájmu kontejnerů? Jedná se o populární službu, kterou nabízí česká společnost ALFA Container rent s.r.o. K dispozici má přes 900 kusů kontejnerů, které si můžete pronajmout. Kontejnery se liší svou velikostí i vybavením. Lze je sestavovat dohromady, na sebe nebo je různě upravovat podle vašich potřeb. Díky tomu lze z kontejnerů udělat třeba sklad, rychlé občerstvení, převlékárnu, ošetřovnu nebo ubytovnu pro pracovníky.

Kontejnery na míru

Na společnost se můžete obrátit se svým požadavkem a ona vám najde nejvhodnější řešení. Ke každému klientovi přistupuje individuálně, aby byl každý pronájem kontejnerů na míru. Můžete si je pronajmout na libovolně dlouhou dobu. Možná, že čekáte na dostavení budovy pro vaše pracovníky a potřebujete pro ně dočasné zázemí. Díky kontejnerům mohou vzniknout kvalitní administrativní prostory. Pronájem kontejnerů je cenově velmi výhodný a kontejnery vám společnost dopraví kamkoliv po České republice. Budou plně vybavené, abyste je mohli začít okamžitě používat. Chybět nebude topení, zásuvky, osvětlení a další vybavení, které budete potřebovat. Společnost vám zajistí dopravu i servis s montáží. Obrátit se na ní můžete s malými i rozsáhlými projekty. Lze udělat z kontejnerů i dvojpodlažní stavby a na přání mohou být kontejnery vybaveny třeba i schody nebo klimatizací.

Potřebujete zajistit také pronájem oplocení? Mobilní oplocení je důležité, díky němu můžete jakýkoliv objekt obehnat plotem a zajistit si tak, že k němu nebudou mít přístup nepovolané osoby. Své uplatnění mají i na společenských akcích a k usměrnění pohybu osob. Stejně tak společnost nabízí i pronájem mobilních toalet. Ty se hodí v mnoha případech, ale především na stavbách, aby si mohli lidé dojít na záchod kdykoliv potřebují. Pochopitelně jsou žádané na všech kulturních a společenských akcích. Služby společnosti jsou výhodné a vždy vám navrhne nejvhodnější řešení. Neváhejte ji kontaktovat na Alfacontainer.cz.