Kde si mohou vegetariáni opravdu skvěle pochutnat?

Víte o tom, že vegetariánů neustále přibývá? Zejména ve vyspělých zemích se každý rok rozhodne více a více lidí vyměnit masitou stravu za rostlinnou. Pro tělo to má celou řadu výhod, ale někteří vegetariáni zjistí, že znají jen málo míst, kde by si mohli pochutnat na vegetariánských jídlech. Běžné restaurace a jídelny nabízí vegetariánská jídla spíše okrajově. Než tímto způsobem živořit. Raději vyhledejte podnik, který se na vegetariánská jídla specializuje. Vegetariánské bistro Green Table je ideální volbou.

Proč vyrazit do Green Table?

Green Table je oblíbené vegetariánské bistro, které se nachází v našem hlavním městě a to na adrese Na Florenci 15. Podávají se zde nejen obědy, ale i snídaně, takže sem můžete vyrazit už v brzkých ranních hodinách. Toto bistro se zaměřuje na udržitelnost a čerstvé lokální suroviny. Přímo na webových stránkách bistra Greentable.cz si můžete prohlédnout jídelníček na celý týden. Máte zde na výběr z polévky a několika hlavních jídel. Kromě toho sem můžete vyrazit i na alkoholické i nealkoholické nápoje a dezerty.

Pokrmy v bistru připravuje šéfkuchařka Miluše Mako se svým týmem. Jedná se o zdravá, vyvážená a nápaditá jídla plná chuti. Veškerá jídla jsou ze sezónních surovin a od lokálních dodavatelů. Veškeré bylinky používané v jídlech jsou čerstvé, jsou totiž vypěstovány v hydroponické farmě, která se nachází v prostoru bistra. Vše je přírodní a a bez chemických postřiků. Prostředí samotného bistra je velmi atraktivní a budete se zde cítit příjemně. Při zařizování bylo myšleno na udržitelnost, a proto je vybavení vyrobeno z ekologických nebo recyklovaných materiálů. V prostoru bistra se nachází i místnosti, které si můžete pronajmout pro přednášky nebo coworking. Ať už v Praze bydlíte nebo jste sem zavítali na návštěvu, neváhejte ochutnat pokrmy, které nabízí vegetariánské bistro Green Table. Zajisté se sem budete rádi vracet.