Obalové materiály a čistící prostředky pod jednou střechou

Řešíte potřebu obalových materiálů? Pak oslovte firmu Jarico. Na trhu funguje již od roku 1994 a již od svého prvopočátku se soustředila jak na maloobchod, tak i velkoobchod. Zaměřuje se na obaly a obalový materiál, které jsou určené širokému spektru zákazníků. Postupem času svoji nabídku ještě rozšířila o sortiment zaměřující se na čistící a hygienické potřeby.

Konkrétní nabídky firmy

Sortiment obsahuje širší nabídku potravinářských a gastro obalů, obalů dárkových, BIO a EKO nebo vratných obalů (kelímky a příslušenství k nim potřebné) a také prostředků potřebných pro úklid a čištění. Velkou část nabídky představují průmyslové obaly, které spadají do sektoru automotive. Pořídit si zde můžete také pokladní kotoučky. Ty jsou určené pro používání v pokladnách, tiskárnách pokladních systémů nebo platebních terminálech. Objednat si můžete nejvíce rozšířené kotoučky vyrobené z TERMOpapíru navinuté na dutince. K dostání jsou však také úsporné provedení bez dutinky nebo kotoučky jednovrstvé či dvouvrstvé vyrobené z ofsetového papíru. Podrobnou nabídku se všemi potřebnými informacemi naleznete na https://www.jarico.cz.

Proč právě Jarico?

Prioritu pro ně představuje spokojený zákazník. V průběhu svého působení získala firma celou řadu důležitých zkušeností. Díky nim může nabídnout pružnost i profesionální přístup. To vše pomáhá zajistit požadavky a potřeby každého jednotlivého zákazníka. Skladové zásoby jsou v řádu 99%, takže většina objednávek může být distribuována v krátké době. Dodání je v řádu 48 hodin po celé ČR. Dopravu zdarma máte při objednávce nad 3 000 Kč bez DPH. Zajistit se dají i pravidelné závozy. Platby lze provádět online.