Britská žena se provdala sama za sebe a ukončila čekání na toho pravého

Sarah Wilkinson, 42letá žena ze Spojeného království, zasvětila posledních 20 let šetření na svou ideální svatbu, i když dosud nenašla toho pravého životního partnera. Její touha po velkolepé oslavě však neopadla.

Ve světle toho se paní Wilkinsonová rozhodla uspořádat svatební obřad, koupila si zásnubní prsten a oslavila zvláštní den ve společnosti svých přátel v Harvest House ve Felixstowe v Suffolku, jak uvádí BBC .

„Byl to pro mě krásný den být středem pozornosti,“ řekla paní Wilkinsonová, která pracuje jako kreditní kontrolorka.

„Obřad nebyl oficiální svatbou, ale měla jsem svůj svatební den. Myslím, že se dostanete do bodu, kdy si myslíte: ‚Možná bych to neměl mít s partnerem po mém boku, ale proč bych to měl promeškat?“ Ty peníze byly rezervované na moji svatbu; byl to případ, že tam jsou, a proč je nepoužít na něco, co chci dělat?“ řekla BBC.

V rozhovoru pro BBC Radio Suffolk paní Wilkinsonová řekla, že na oslavu utratila 10 000 liber poté, co každý měsíc ušetřila a přidala jakékoli další neočekávané výhry, jako jsou výhry v bingu.

Během ceremonie, která se konala 30. září, se k ní připojilo 40 jejích nejdražších rodin a přátel. Později večer se k oslavě v tenisovém klubu na protější straně přidalo dalších 40 jedinců.

„Celý den se nikdo nepřestal usmívat a všichni říkali, jaký úžasný čas měli,“ řekla paní Wilkinsonová.

„Skoro každý řekl: ‚To je taková věc, kterou Sarah dělá‘.“