Muž našel v hranolkách od KFC šroub

Muž ve Spojeném království zůstal v šoku poté, co našel kovový šroub v jídle z KFC. K incidentu došlo minulý týden, když Callum Feehan, 25, koupil jídlo v prodejně KFC v Canterbury Street, Gillingham, podle Metro . Po příchodu domů si dal do úst hrst hranolků a nahmatal něco kovového a našel smažený šroub. Řekl, že “mohl si zlomit zub“, kdyby kousl do šroubu.

Řekl: “Koupil jsem jídlo a vrátil se domů. Doslova jsem si dal hrst chipsů do pusy a cítil jsem, jak mi v puse něco chrastí, a když jsem to vytáhl, byl to smažený šroub. Mohl jsem si zlomit zub – naštěstí jsem to neudělal.“

IT pracovník kontaktoval KFC na X, ale řekl, že odpověděli pouze tehdy, když pohrozil, že bude informovat Environmental Health. Dodal, že neodpověděli od té doby, co poslal fotografii kovového předmětu.

„Nebyl jsem přehnaně šťastný. Okamžitě jsem kontaktoval KFC na Twitteru, nebo teď X, a úplně mě ignorovali minimálně 48 hodin.

Odpověděli mi, až když jsem jim vyhrožoval Environmental Health.

„Požádali o fotku a zeptali se, kde byla zakoupena, a řekli, že se mi ozvou. To byla neděle, ale od té doby tu nic nebylo,“řekl.

Zákazník byl také rozrušen nedostatkem reakce a odpovědnosti ze strany společnosti.

“Do KFC chodím jednou nebo dvakrát týdně. Už jsem měl pár problémů, ale nic zásadního. Spíš je znepokojující, že se nezdá, že by je znepokojovalo, že jsem to našel ve svém jídle. To, co jsem jim řekl, neberou vážně, což bych očekával od místa, kam chodím docela pravidelně.“

Mluvčí KFC později řekl: „Máme zavedeny přísné procesy, abychom zabránili vniknutí cizích předmětů do jídla, které podáváme. V důsledku toho bereme nároky tohoto druhu mimořádně vážně a můžeme potvrdit, že náš tým je naléhavě vyšetřuje. Jsme také v kontaktu s Callumem, abychom ho průběžně informovali.“

Před několika měsíci jeden člověk našel pavouka ve svém kuřecím obalu KFC v prodejně v Newportu v Jižním Walesu. Muž jménem Luke Hatherall objevil mrtvého členovce na hlávkovém salátu poté, co si vzal velké sousto z jídla.

 „Zdálo se, že manažera to vůbec nezajímá, samozřejmě mi nabídl vrácení peněz, ale způsob, jakým jednali, byl, jako by se to stalo pořád,“ řekl podle několika zpráv.